Блискавкозахист

Проект блискавкозахистуБлискавкозахист - це обладнання, яке вловлює потрапляння блискавки в будівлю. При цьому, захист від блискавки не повинен створювати побічних електричних або механічних ефектів. Це може привести до пошкодження конструкції об'єкта, а також створити небезпеку для людей, що знаходяться в будівлі.

Громовідвід необхідний для запобігання іскроутворення, яке може виникнути у момент проходження струму блискавки через провідник. Як наслідок, виникає висока різниця струмопровідних потенціалів установки. Особливу увагу слід приділяти обладнанню електроживлення, а також проводному- та радіозв'язку. Пов'язано це з тим, що через систему вирівнювання потенціалів і заземлення, безпосередньо підтримується зв'язок з електропроводкою у будинку і зовнішнім громовідводом.

Фахівці ТОВ Перун - це професіонали своєї справи, у яких є величезний досвід у проектуванні грозозахисту. Більше не потрібно самостійно вирішувати це питання.

Монтаж та проектування блискавкозахисту - наш профіль. Це дозволить вам почуватися в безпеці у власному будинку під час грози. Мається на увазі комплексний підхід, який включає не тільки зовнішній, а й внутрішній контур заземлення. Для цього використовується сучасне обладнання та технології, розглянемо докладніше.

Зовнішній захист від блискавки

Для чого проектується зовнішній блискавкозахист? Він необхідний для перехоплення блискавки та відводу її в землю. Отже, блискавка не зможе потрапити в будинок і нашкодити йому. Адже від блискавки може виникнути загоряння. Така система проектується індивідуально під кожен будинок. Основним завданням є монтаж зовнішнього захисту від блискавки таким чином, щоб при ударі блискавки її прийняли на себе спецпристрої, які б відвели її на заземлення. Безпека будинку - важливий аспект, на охорону якого використовуються найсучасніші методи: установка міцних заземлюючих пристроїв, прокладка струмовідводів по покрівлі та фасаду, установка блискавкоприймаючої щогли.

Навіщо потрібен проект блискавкозахисту і чому її варто замовляти у нас

Для цього є прості обґрунтування:

  1. Вартість установки системи блискавкозахисту формується строго по прайсу, будь-яка зміна ціни під час монтажу виключається.
  2. Враховуючи величезний досвід наших фахівців у цій галузі, монтаж блискавкозахисту будинку виконується чітко і швидко, а головне, надійно і безпечно.
  3. Фасад від таких дій не постраждає, оскільки активный захист кріпиться до стін і покрівлі по секретним технологіям, тому систему не так просто виявити.
  4. Віддавши цю турботу професіоналам, ви можете бути впевнені в результаті, оскільки вся дозвільна документація є. А роботи виконуються строго по нормативним актам, прийнятим в нашій державі щодо систем захисту від блискавки. Тому якість гарантована не тільки професійним ставленням, але й відповідним документальним оформленням.

Блискавкозахист має змінити траєкторію блискавки. На цьому будується вся система. Але для цього не потрібно складних пристроїв. Потрібен громовідвід, який відведе удар блискавки від даху, спрямувавши його вздовж стіни у землю. Стандартна система включає в себе блискавкоприймач, струмовідвід і заземлювач.

Блискавкоприймач першим приймає удар. Потім настає черга діяти струмовідводу, який відводить заряд до заземлювача. Останній гасить заряд в землі.

Компанія Перун виконає проект блискавкозахисту, ми зробимо ваш будинок безпечним!

Блискавкозахист будівель і споруд - що ми пропонуємо

  • монтаж;
  • проектування;
  • розрахунок проекту блискавкозахисту.

БлискавкозахистНа місці фахівці визначають, яке необхідно заземлення будинку, чи встановлений захист, у якому стан контур заземлення. Після цього проект затверджується та виконуються розрахунки. Далі на об'єкті встановлюється блискавкоприймач та інші пристрої. Сучасний проект блискавкозахисту є складною системою.

Активний блискавкозахист включає в себе не тільки правильно підібраний пристрій грозозахисту (громовідвід), але і захисне заземлення, які є невід'ємними складовими протипожежних заходів.

Сьогодні грозозахист будинку має відповідати певним стандартам і потрібен як одноповерховим, так і багатоповерховим будівлям.

Наша компанія допоможе підібрати оптимальний захист від блискавок, спроектувати й встановити громовідвід і систему захист від блискавки, виконати захисне заземлення.