Автоматична пожежна сигналізація

Сигналізація пожежнаТОВ Перун пропонує пожежні сигналізації провідних вітчизняних та світових виробників. Фахівці компанії спроектують і встановлять системи пожежної сигналізації для будь-якого об'єкту в Києві та в інших регіонах України. Надалі передбачено технічне обслуговування об'єктів.

Автоматична пожежна сигналізація необхідна для виявлення вогнища загоряння та подальшого оповіщення про пожежу. На об'єктах встановлюють пожежні датчики, які у разі появи диму спрацюють і подадуть сигнал тривоги.

Охоронно-пожежна сигналізація може бути: порогова, адресна та адресно-аналогова.

Порогова пожежна сигналізація

Порогова пожежна сигналізаціяЦя система пожежної сигналізації примітна тим, що сповіщувач має поріг спрацьовування. Принцип спрацьовування наступний. Наприклад, пожежні теплові датчики теплові при досягненні певної температури (заздалегідь заданій) подають сигнал на головну панель контролю протипожежної сигналізації.

Ще одна особливість порогових систем - це, так звана, радіальна топологія побудови шлейфів сигналізації. Тобто від контрольної панелі системи охоронно-пожежної сигналізації в різні сторони ведуть спеціальні кабелі шлейфів, які називаються променями. До кожного променю можна підключити близько 20-30 датчиків диму. Детектор диму спрацьовує і на контрольній панелі відображається номер променю, до якого приєднаний даний сповіщувач.

Головна перевага даної пожежної сигналізації - ціна. Порівняно з іншими, вона значно нижча. До недоліків можна віднести відсутність можливості проконтролювати працездатність датчиків, низьку інформативність сигналів, а також пізнє виявлення пожежі.

Адресна пожежна сигналізація

Адресна пожежна сигналізаціяДана пожежна сигналізаціявідрізняється від порогової алгоритмом, за допомогою якого виконується зв'язок сповіщувача з контрольною панеллю. У пороговійсистемі контрольна панель очікує надходження сигналу від датчика полум'я про зміну стану, в той час як в адресній системі контрольна панель лише посилає в певний час запити на підключення димових датчиків. Виявлення їх стану - основна мета запиту.

Даний алгоритм дозволяє отримувати повну інформацію про працездатність приладів. Як правило, від датчиків отримують такі сигнали: «нормальний стан», «відсутність», «пожежа» або «несправність». Вибором багатьох підприємств стає саме ця автоматична пожежна сигналізація, ціни на неї відповідають рівню якості контролю працездатності встановлених пожежних сповіщувачів.

Пожежний димовийсповіщувач входить в систему постійної інформованості. Однак, датчик пожежної сигналізації спрацьовує не миттєво та, як наслідок, істотним недоліком є пізнє виявлення спалаху.

Адресно-аналогова пожежна сигналізація

Адресно-аналогова пожежна сигналізаціяАналогова технологія - оптимальний варіант для автоматичної пожежної сигналізації. Така сигналізація і пожежні датчики мають ряд переваг.

Перше - це те, що рішення про стан об'єкта приймають не датчики, а контрольна панель. Дана пожежна автоматика в рази ефективніша, ніж її аналоги. Однак варто відзначити високу вартість такої сигналізації. Потрібно ретельно зважувати всі за та проти при виборі пожежної сигналізації.

Системи сповіщення про пожежу

Системи сповіщення про пожежуУ питанні евакуації та порятунку людей при загорянні будівель важливу роль відіграє автоматична пожежна сигналізація. Звернувшись до нас, ви зможете придбати системи сповіщення про пожежу в Києві - швидко та вигідно. Нашими фахівцями буде визначено, який тип пожежних датчиків підійде об'єкту і в найкоротші терміни ми встановимо усе необхідне обладнання. Також своїм клієнтам ми пропонуємо послуги з монтажу та обслуговування систем охоронно-пожежної сигналізації.

Монтаж пожежної сигналізації

Процес встановлення пожежної сигналізації не такий простий, як може здаватися на перший погляд. Адже це досить відповідальна справа. Налагодити і перевірити якісну роботу всіх вузлів – це запорука гарантії високого захисту від пожежі. Тим паче, що всі ці дії повинні виконуватися сертифікованими фахівцями.

Детальніше про послуги з сервісного обслуговування та проектуванню пожежних сигналізацій читайте на нашому сайті.


Фахівці ТОВ Перун допоможуть Вам точно визначитися з типом
пожежної сигналізації.

Звертайтесь, і ми допоможемо належним чином
захистити Ваше майно від пожежі.